معرفی محصول جدید: MIXED IN KEY SE

تجزیه و تحلیل فوق العاده سریع در Mixed In Key SE به کاربران کمک می کند تا جریان کاری خود در استودیو را بالا ببرند. Mixed In Key SE برای دی جی هایی که به دنبال روشی برای سازماندهی هارمونیک مجموعه ی موسیقی دیجیتالی خود بر اساس کلید موسیقی، تمپو و مقیاس هستند به یک ابزار استاندارد و قدرتمند در این صنعت تبدیل شده است.

هیچ کس دوست ندارد که یک میکس نا موزون را در یک کلاب بشنود. اما چرا شما به یک ابزار تحلیل کلید موسیقی در استودیو نیاز دارید؟ نسخه ی ویرایش استودیو Mixed In Key در حال حاضر به عنوان یک VST یا پلاگین AU در دسترس می باشد، و گزینه های مفیدی را ارائه می دهد که ممکن است هر آهنگسازی برای ست ابزار هایش آن را بخواهد.

در یک هارد دیسک استودیوی معمولی ممکن است شما ده ها هزار سمپل، لوپ، تک شات یا موارد دیگری را داشته باشید. فرض کنید که تمام مجموعه ی شما مقیاس های قابل استفاده را در نام فایل ها درج کرده باشد. اما می توانید به صحت آنها کاملا اعتماد کنید؟ Mixed In Key SE شک و شبهه را از بین می برد و در زمان واقعی تمام سمپل ها و صداهای مورد استفاده ی شما را تجزیه تحلیل می کند. تنها کافی است یک نمونه صدا را در ترک Audio بیاندازید و حالت پیش فرض این پلاگین، مقیاس ها و کلید های سازگار را همراه با برآورد دقیق، تشخیص و به شما نمایش می دهد.

حالت Camelot نیز مخصوص میکس کردن هارمونیک بوده و برای دی جی ها بیشتر آشنا می باشد. اما برای آهنگ سازان معمولی این سیستم مناسب نمی باشد و حالت های Keys یا Notes راحت تر و مناسب تر می باشد. قیمت این نرم افزار 58 دلار می باشد و دارای یک طراحی گویا و راحت برای استفاده بوده و بسیار کم از CPU استفاده می کند.

منبع: دی جی سنتر

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید