کشتن زمان در هنگام دی جی کردن

دی جی کردن علم موشک سازی نیست، در نهایت همه ی سختی و تب و تاب آن پخش کردن یک ترک بعد از دیگری برای سالن رقص می باشد. و بعد از اینکه شما با تکنیک های اولیه راحت می شوید و دیگر با آنها مشکلی ندارید، از دیدن اینکه در طول ست دی جی چقدر برایتان زمان خالی به وجود می آید شگفت زده خواهید شد. حال باید پرسید که شما بعد از بالا آوردن ترک بعدی که 4 دقیقه هم تا پایان زمان پخشش باقی مانده است، چه کاری انجام می دهید؟ در این مقاله من لیست مورد علاقه ام از کار هایی که برای مشغول کردن خودم در هنگام دی جی کردن انجام می دهم را با شما به اشتراک گذاشته ام.

برخی از FX ها را به داخل ترک بیاندازید

اطمینان حاصل کنید که ناب ها برای سالن رقص به راحتی قابل مشاهده باشد. این کار به شما کمک می کند تا در صورتی که افراد حاضر در سالن به هیجان و انرژی بیشتری نیاز داشتند، نشان دهید که توانایی اداره کردن بالایی دارید و در معمولی ترین حالت ها می توانید هیجان را بالا ببرید. تنها کلمه ای که در این مورد می توانم بگویم این است که FX را مدت زمان زیاد بکار نبرید و بگذارید تا در هنگام استفاده تازگی خودش را داشته باشد. 

یک بطری آب یا نوشیدنی داشته باشید

این کار مورد علاقه ی من می باشد. اول اینکه برای تامین آب بدن و هیدراته ماندن بدن شما مهم است. دوم، شما می توانید با هر سرعت و همانطور که می خواهید درب بطری را باز کنید مقداری بنوشید و آن را ببندید، و این کار را طوری انجام دهید که کاملا یک کار واقعی بنظر برسد. سوم، زمانی که شما می نوشید یا چیزی می خورید، مغز شما تصور می کند که در معرض خطر احتمالی نیستید، استرس شما را کاهش می دهد و آرامش پیدا می کنید.

به سالن رقص بروید و صدا را چک کنید

با ورود افراد بیشتر به سالن آکوستیک سالن رقص تغییر می کند، بنابراین چک کردن صدا و مانیتور ها لحظه به لحظه مهم می باشد. باید مطمئن شوید که بیس به اندازه ی کافی وجود دارد؟ آیا لازم است که حجم صدا کمی بیشتر شود؟ شما با این کار و بیرون آمدن از پشت میز دی جی و رفتن به میان جمعیت برای چک کردن صدا، نگاه ها و نطرات جمعیتی که حواسشان به کارهای شما می باشد را جلب خود می کنید.

گپ زدن با برخی از دوستان در کنار میز دی جی

حقیقت را به شما بگویم که دوستان شما در زمان پلی کردن خیلی بیشتر از یک دوست هستند و شما با کمی گفت و گوی دوستانه برای مثال در مورد نرم افزاری که استفاده می کنید یا در مورد اینکه “ترک جذابی که پلی کردید را از کجا گرفته اید؟” به شما کمک می کند تا وقت کشی کنید و ریلکس تر بنظر برسید و با قدرت بیشتری جمعیت را کنترل کنید.

با افراد حاضر ارتباط چشمی برقرار کنید

همه ی شوخی کردن ها، لبخند ها و ارتباطات چشمی شما با افراد حاضر در سالن رقص به ثبات و آرامش شما کمک می کند و به آنها این درک را می رسانید که شما از حالات هیجانی آنها آگاه هستید و با حال خوب آنها همراهی می کنید.

انتقال سریع به ترک بعدی

اگر همه چیز برایتان ناکام کننده بود، فقط زودتر به ترک بعدی بروید. اگر دیدید که ترک در حال پخش برای جمعیت جالب نیست این کار به شما کمک می کند. بنابراین شما نباید صبر کنید تا آن ترک نا موفق به فراز و نشیب خود و اوترو نزدیک شود تا به آهنگ بعدی منتقل شوید. انجام این موارد به بالا رفتن اعتماد به نفس و بهبود عملکرد شما کمک می کند.

منبع:دیجی سنتر

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید